Prekių katalogas

Arbatos ir vaistažolės

  • Vaistažolės nuo senų laikų yra naudojamos įvairių negalavimų gydymui, bei profilaktikai. Tikima, kad arbatos iš vaistažolių yra veiksminga alternatyva kai kuriems sintetiniams vaistams ir pasižymi mažesniu šalutiniu poveikiu. Vaistažolių populiarumas su kiekviena diena didėja, ypatingai arbatos moterims (vienašalė užgina, arba kitaip Borovaja Matka arbata), nuo kraujo spaudimo, nuo peršalimo ar kitų negalavimu.

    Platus asortimentas

    Pasaulyje randama daugiau nei 12000 vaistažolių rūšių. Lietuvoje iš jų auga apie 1400 vaistažolių. Sveik.eu parduotuvėje rasite platų pasirinkimą vaistažolių ir vaistažolių mišinių. Stengiamės pasiūlyti savo klientams visas pagrindines vaistažolių rūšis, nuolat atnaujiname katalogą, ieškome tiek Lietuvoje, tiek užsienyje tiekėjų, kad galėtume pasiūlyti ir retesnes vaistažolių rūšis. Siūlome skirtingus arbatos išfasavimus, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius. Arbata pakeliuose geras pasirinkimas tausojantiems laiką ir norintiems patogiai užsiplikyti arbatos puodelį. Biri vaistažolių arbata gali būti naudojama ne tik arbatoms ruošti: vaistažoles galima naudoti kompresams, vonelėms ar užpilams.

    Skaityti daugiau
    7 Ievos Namai Kokteilis „Juodasis serbentas“ 180g

    Vakarais arba dienos metu norisi užkandžiauti? Siūlome puikią alternatyvą skrandžio „apgavimui“ – auksinio juodųjų serbentų kokteilis. Užpilkite karštu vandeniu, palaukite 5 min ir skanaus!
    Kokteilis užpildo skrandžio tūrį ir suteikia sotumo jausmą. 

    Kaina 1500 
    7 Ievos Namai arbata „In – moteriškas pradas“

    Tai – dirbančioms, mylinčioms ir daug siekiančioms moterims subalansuota arbata. Rytų tradicinė liaudies medicinos išmintis sako: „In energija – moteris, tamsa, naktis, šaltis, spaudimas, ramybė, materija, žemė.“ 

    Kaina 1100 
    7 Ievos Namai Medaus krūmo arbata 170g.

    Jos skonis sulyginamas su karšta abrikosų uogiene, gėlėmis, medaus ir džiovintų vaisių mišiniu. Arbata labai skani ir šalta bei puikiai dera su vaisių sultimis. Arbatą gali gerti ir vaikai. 

    Kaina 1300 
    Prieskonių mišinys Bebro uodega

    Puikiai pasitarnaus kepant ar troškinant kiaulieną, jautieną, žvėrieną. Tiek ant laužo, tiek ant keptuvės ar orkaitėje. 

    Kaina 700  - 1500 
    7 Ievos Namai Arbata „Švarus kraujas“

    Kraujagyslėmis tekantis kraujas – vienas svarbiausių įrodymų, kad žmogus yra gyvas. Būtent kraujas padeda aprūpinti kūną deguonimi, maistinėmis medžiagomis, jis kovoja už organizmo sveikatą, todėl svarbu rūpintis tinkamu kraujotakos sistemos veikimu. 

    Kaina 1100  - 2700 
    7 Ievos Namai Arbata „Pilies arbata“

    „Pilies arbata“ – tai pilies garbė ir aistra, paslaptingumas ir egzotika. Lai bloga nuotaika ir slogios mintys pasilieka nuošalyje, o pilyje karaliauja džiugesys, ramybė ir šiluma. 

    Kaina 900  - 2100 
    7 Ievos Namai Arbata „Moters grožis“

    Moters grožis – tai bene daugiausia apdainuotas, poemomis bei legendomis apipintas reiškinys. Bet moters grožis – tai nėra tik išorė. Jis susideda iš daugelio svarbių komponentų, kurie susijungia į harmoningą, užburiančią visumą. 

    Kaina 900  - 2100 
    7 Ievos Namai Arbata „Ramus vakaras“

    Kai artėja vakaras ir po truputį nurimsta gamta – laikas atsipalaiduoti bei užmiršti dienos vargus. Ramybė, šiltas arbatos puodelis ir mėgstama knyga – kartais tiek nedaug tereikia, kad rytą sutiktume žvalūs ir gerai pailsėję. Ypač patinkanti vaikams. 

    Kaina 900  - 2100 
  • Vaistažolių rinkimas ir naudojamos dalys


    Vaistažolės ar jų dalys renkamos tik iš pilnai užaugusių, sveikų augalų, o vaisiai ar sėklos renkamos tik pilnai prinokusios. Tai įtakoja aukštą vaistažolių kokybę, bei didžiausią veikliųjų medžiagų koncentraciją. Vaistažolių arbatoms gali būti naudojamas visas augalas arba pavienės augalo dalys: žiedai, pumpurai, žievė, vaisiai, šaknys, lapai, sėklos, ūgliai ar stiebai.
    Žiedai – skinami dar neišsiskleidę, nes vėliau veikliųjų medžiagų koncentracija mažėja: medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, šeivamedžių žiedai, liepų žiedai.
    Pumpurai, ūgliai – renkami ankstyvą pavasarį arba žiemos pabaigoje iki prasidedant jų brinkimo pradžiai: vienašalės užginos (borovaja matka) ūgliai, pūšų ir beržų pumpurai.
    Žievė – tinkami ne senesni nei 3-4 metų augalai. Žievė lupama ankstyvą pavasarį, prasidėjus sulčių tekejimo periodui nuo jaunų šakų, stiebų, išrautų ar nukirstų medžių: ąžuolo žievė, gluosnio žievė.
    Vaisiai, sėklos– renkami tik pilnai prinokę, kai kurių augalų vaisiai renkami tik anksti ryte, nupjauti ir surišti į pundelius paliekami išdžiūti: kmynų sėklos, pankolių sėklos, krapų vaisiai.
    Šaknys – kasami rudenį, nudžiuvus ir sunykus antžeminiai augalo daliai: baltosios sidabražolės šaknys, raudonoji šaknis, auksinė šaknis, pelkinės sidabražolės šakniastiebiai.
    Lapai skinami augalo žydėjimo pradžioje, visiškai užaugę lapai: dviskiaučio ginkmedžio lapai, aviečių lapai, paprastosios garšvos lapai.
    Žolė – dažniausiai renkamas pilnas augalas, stiebas su žiedais ir lapais. Geriausia rinkti tik prasiskleidus žiedams: jonažolės žolė, čiobrelio žolė, pelyno žolė, lakišiaus žolė.

    Vaistažolių rinkimas sudėtingas, daug žinių ir laiko reikalaujantis procesas. Palikite šiuos vargus mums, o mes Jums pasiūlysime jau surinktas ir paruoštas vartojimui kokybiškas vaistažoles ir Lietuvos ir viso pasaulio.
      

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Bendraukime Facebook

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications